Náš tím

Sme dynamický tím mladých motivovaných ľudí, ktorí Vám už 15 rokov prinášajú spoľahlivé vybavovanie víz na konzulátoch. Našou hlavnou divíziou je vybavovanie víz do celého sveta a legalizácia dokumentov. Vďaka kvalitnej dlhoročnej práci sme sa stali v tejto oblasti slovenským lídrom a ročne sa na nás spoliehajú tisícky klientov a firiem.

Na základe skúseností a dopytu klientov sme sa rozhodli doplniť naše portfólio služieb aj o ďalšie oblasti, akými sú imigračné služby pre cudzincov prichádzajúcich na Slovensko.

Prečo využiť naše služby

Líder vo Vízovej podpore na Slovensku

15 - ročné skúsenosti s vybavovaním víz

Jednoduchosť

šetríme Váš čas všade kde je to možné

Proklientský prístup 

poradíme, vybavíme, doručíme

Spoľahlivosť a istota

osobné údaje v absolútnom bezpečí

Referencie

Marek Slobodník

Prvýkrát som využil služby evizákov pred svojou expedíciou do Kazachstanu v roku 2010 a odvtedy som sa na ich službách stal doslova závislým - sú ťažko návykoví :) 


Vladimír Weiss

Táto agentúra je mojou srdcovkou, pretože vždy sú tu pre mňa keď ich potrebujem, častokrát aj nad rámec ich služieb a pracovnej doby, čo si neskutočne cením a ďakujem!


Lenka Šóošová

Táto kombinácia mladých energických ľudí mi vždy vyčarí úsmev na tvári. Majú v sebe niečo viac ako ostatní, pochopíte, keď ich spoznáte ;-)


Majk Spirit

S dievčatami spolupracujem už takmer 10 rokov a vždy všetko vybavili nad mieru mojej spokojnosti. V tejto agentúre pulzuje silná pozitívna energia a neexistuje v nej slovné spojenie "nedá sa".


Naši spokojní firemní klienti

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu